Tot -70% Romantisch uitwaaien aan de zee met ontbijt met bubbels en ontspanning in de spaHotel Bero8.1 (32)Oostende, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtToegang tot de spaWelkomstdrankje
Tot -36% Aan het strand van Blankenberge voor een zomersverblijfHotel Saint Sauveur by WP Hotels 7.6 (21)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëTweepersoonskamerOntbijtToegang tot de spa
Tot -50% Luxe verblijf in de pittoreske stad BruggeGolden Tulip Hotel de' Medici8.2 (14)Brugge, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtWelkomstdrankje
Tot -5% Met familie of vrienden gezellig aan zee in een excellent hotel van BlankenbergeHotel Aazaert by WP Hotels 8.8 (47)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëFamilie vierpersoonskamerOntbijtToegang tot de ontspanningsruimteWelkomstdrankje
Tot -37% Luxe Promo met zeezicht en wellness in BlankenbergeHotel Riant Séjour9.1 (54)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëDeluxe twin kamerMet zeezichtOntbijtToegang tot de ontspanningsruimte
Tot -45% Verblijf aan de Belgische kust in het centrum van BlankenbergeHotel Corner House by WP Hotels8.6 (15)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëStandaard twin kamerToegang tot de spa
Tot -44% Promo aan het strand van BlankenbergeHotel Cavalli by WP hotels7.4 (10)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëStandaard twin kamerToegang tot de ontspanningsruimte
Tot -54% Ontspanning en comfort in het hart van de grachten van BruggeGrand Hotel Casselbergh Brugge9.3 (48)Brugge, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtToegang tot de ontspanningsruimteWelkomstdrankje
Tot -25% Het unieke hotel voor een uitstapje naar BruggeVelotel Brugge8.8 (71)Brugge, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerMet stadszichtOntbijt
Tot -23% Twee nachten ertussenuit naar de kust in OostendeHotel Le ParisienNieuwOostende, Vlaanderen, BelgiëStandaard tweepersoons kamerOntbijtFles inbegrepenLate check-out
Verblijf in Brugge met rondvaart door de kanalenGreen Park Hotel Brugge8.2 (4)Brugge, Vlaanderen, BelgiëStandaard tweepersoons kamerOntbijt
Tot -65% Zonder zorgen in een groene omgeving aan de rand van BruggeHotel – Restaurant Weinebrugge 8.6 (38)Brugge, Vlaanderen, BelgiëComfort tweepersoonskamerOntbijt
Tot -30% Weekend genieten in een superieur kamer in BlankenbergePantheon Palace Hotel by WP Hotels 8.2 (3)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtToegang tot de ontspanningsruimte
Tot -30% Uitwaaien aan het strand van OostendeHotel Prado8.9 (8)Oostende, Vlaanderen, BelgiëStandaard tweepersoons kamerMet stadszichtOntbijtWelkomstdrankjeLate check-out
Tot -41% Zomer Special aan zee in BlankenbergeHotel Paradisio by WP Hotels8 (8)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëStandaard twin kamerToegang tot de ontspanningsruimte
Korting langer verblijfBezoek het historische BruggeHotel Van der Valk Brugge Oostkamp8.4 (3)Oostkamp, Vlaanderen, BelgiëComfort tweepersoonskamerOntbijt
Tot -25% Luxe romantisch verblijf aan zee met diner en wellness in de PanneHotel Donny (de Panne)9.3 (9)De Panne, Vlaanderen, BelgiëPrestige tweepersoonskamerOntbijtDiner inbegrepenToegang tot de ontspanningsruimteBehandelingRomantische sfeer
Tot -40% Speciale aanbieding in Brugge centrumMartin's Brugge7.1 (8)Brugge, Vlaanderen, BelgiëComfort tweepersoonskamerOntbijt
Tot -25% Betoverend verblijf met boottocht op de grachten van het Venetië van het noordenIbis Styles Brugge Centrum8.6 (17)Brugge, Vlaanderen, BelgiëStandaard tweepersoons kamerOntbijtCruiseLate check-out
Tot -40% Wellnessverblijf met 1000m2 in het kuurhotel aan zeeHotel & Wellness Royal Astrid8.4 (273)Oostende, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtToegang tot de ontspanningsruimteZwembad
Heerlijk verblijf met zicht op zee en bezoek aan het casinoMalecot Boutique Hotel8.8 (4)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëExecutive tweepersoonskamerMet zeezichtOntbijtWelkomstdrankjeLate check-out
Met het gezin naar Blankenberge aan zeeAvenue Boutique HotelNieuwBlankenberge, Vlaanderen, BelgiëFamilie suiteOntbijt
Tot -33% Genieten aan zee met diner en drankjes inbegrepen in BlankenbergeCorsendonk Duinse Polders7.6 (13)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëStandaard studioOntbijtDiner inbegrepenWelkomstdrankje
Tot -15% Lekker genieten met het hele gezin (4 personen) aan de kustC-Hotels ZeegalmNieuwMiddelkerke, Vlaanderen, BelgiëStandaard studioZwembad