Tot -53% Boetiek hotel in het centrum van Gent voor een luxe verblijfHotel de Flandre Gand 8.6 (38)Gent, Vlaanderen, BelgiëDeluxe tweepersoonskamerOntbijtWelkomstdrankje
Tot -30% Ontdek Mechelen vanop het waterNovotel Mechelen Centrum8.8 (32)Mechelen (België), Vlaanderen, BelgiëDeluxe tweepersoonskamerOntbijtCruise
Tot -31% Laat je verwennen en beleef een unieke ervaring in een penthouse met zicht over AntwerpenSkyNoozNieuwAntwerpen, Vlaanderen, BelgiëExecutive appartementOntbijtJacuzzi toegangFles inbegrepenHammamSaunaParkeerplekTapas
Tot -45% Deluxe kamer met uitzicht tuin in centrum GentMonasterium PoortAckere8.8 (237)Gent, Vlaanderen, BelgiëDeluxe tweepersoonskamerMet tuinzichtOntbijtUpgrade
Tot -22% Droomverblijf in een Junior Suite met balkon aan de Louizalaan in BrusselHotel Barsey by Warwick8.4 (43)Brussel, Brussels gewest, BelgiëKlassieke junior suiteOntbijtWelkomstdrankjeWelkomstgeschenkLate check-out
Tot -36% Geniet van een fles Cava op je kamer in WaterlooIbis Waterloo8.4 (7)Waterloo, Wallonië, BelgiëStandaard tweepersoons kamerOntbijtFles inbegrepen
Tot -43% Verblijf middenin het wereldberoemde Brugse KunstpatrimoniumHouse of Bruges8.3 (9)Brugge, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtFles inbegrepen
Verblijf in Brugge met rondvaart door de kanalenGreen Park Hotel Brugge8.2 (4)Brugge, Vlaanderen, BelgiëStandaard tweepersoons kamerOntbijt
Tot -19% Twee Nachten in een Stijlvol Hotel, inclusief 2 uur privé Spa en ChampagneLe Petit Roannay9.4 (5)Stavelot, Wallonië, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtKlein flesje champagneToegang tot de spa
Tot -35% Romantische nacht met je geliefde in een uniek hotel in LeuvenMartin's Klooster 8.4 (15)Leuven, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtFles inbegrepenWelkomstdrankjeRomantische sfeerLate check-out
Tot -15% Weekend in Moeskroen met toegang tot sauna en fitnessHotel & Aparthotel Alizé MouscronNieuwMoeskroen, Wallonië, BelgiëTweepersoonskamerOntbijtToegang tot de ontspanningsruimteWelkomstdrankjeLate check-out
Tot -10% Verblijf in hartje Antwerpen op de KeyserleiHyllit Hotel8 (8)Antwerpen, Vlaanderen, BelgiëSuperior twin kamerOntbijtToegang tot de ontspanningsruimte
Tot -15% The CORNR Hotel voor zowel mentale rust als een bruisende luxe vakantieThe CORNR Hotel8.6 (4)Nieuwpoort, Vlaanderen, BelgiëDeluxe tweepersoonskamerOntbijtDiner inbegrepenToegang tot de spa
Tot -28% Een wellnessnacht in het hart van weelderige vegetatieRadisson Collection The National Hotel, Brussels8.4 (9)Zaventem, Vlaanderen, BelgiëComfort tweepersoonskamerMet tuinzichtOntbijtToegang tot de ontspanningsruimteWelkomstdrankje
Tot -25% Romantiek op het West-Vlaamse plattelandHotel ButlerNieuwZuienkerke, Vlaanderen, BelgiëStandaard tweepersoons kamerOntbijtWelkomstdrankjeLate check-out
Tot -27% Luxe uitje in Brussel: Fijnproeversverblijf en welzijnRadisson RED Brussels8.4 (15)Brussel, Brussels gewest, BelgiëSuperior tweepersoonskamerMet stadszichtOntbijtDiner inbegrepenToegang tot de fitnessruimteSauna
Tot -42% Ontspan met deze exclusieve wellnessdag in OostendeHotel & Wellness Royal Astrid8.4 (276)Oostende, Vlaanderen, BelgiëExecutive tweepersoonskamerOntbijtToegang tot de ontspanningsruimteZwembad
Tot -34% De Junior Suite voor een Bevoorrecht WellnessmomentVan der Valk Hotel Charleroi Airport8.1 (9)Gosselies, Wallonië, BelgiëComfort junior suiteOntbijtBubbelbadParkeerplekWelkomstdrankjeLate check-out
Tot -29% Gastronomie en ontspanning in Durbuy (vanaf twee nachten)Azur en Ardenne9.1 (83)Barvaux, Wallonië, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtGastronomisch dinerToegang tot de spaZwembadParkeerplekLate check-out
Tot -34% City trip Hasselt is een super keuzeRadisson Blu Hotel, Hasselt 8.2 (17)Hasselt, Vlaanderen, BelgiëStandaard tweepersoons kamerOntbijtWelkomstdrankjeLate check-out
Tot -21% 5* luxe en culinaire hoogstandjes aan het Meer van GenvalMartin's Château du Lac8.7 (66)Genval, Wallonië, BelgiëExecutive tweepersoonskamerMet meerzichtOntbijtDiner inbegrepenParkeerplekWelkomstdrankjeLate check-out
Tot -35% Genieten in de Ardennen met diner + wellness + zwembadVayamundo Houffalize 8.3 (8)Houffalize, Wallonië, BelgiëStandaard twin kamerMet tuinzichtOntbijtDiner inbegrepenToegang tot de ontspanningsruimteZwembadParkeerplekWelkomstdrankjeLate check-out
Tot -32% Wellness verblijf in hartje Kortrijk + Grote fles cava inbegrepenParkhotel Kortrijk9.3 (7)Kortrijk, Vlaanderen, BelgiëStandaard tweepersoons kamerOntbijtFles inbegrepenToegang tot de ontspanningsruimteLate check-out
Tot -25% Privé-ontspanning bij Bergen + 3-gangendinerUtopia Hotel - Art & Nature HotelNieuwMasnuy-Saint-Jean, Wallonië, BelgiëComfort tweepersoonskamerDiner inbegrepen