Tot -59% Uniek hotel vlakbij de Vrijdagmarkt in GentGhent River hotel8.7 (159)Gent, Vlaanderen, BelgiëStandaard tweepersoons kamerOntbijtUpgradeSaunaWelkomstdrankjeLate check-out
Tot -59% Romantisch uitwaaien aan de zee met ontbijt met bubbels en ontspanning in de spaHotel Bero8.1 (30)Oostende, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtToegang tot de spaWelkomstdrankje
Verblijf in een hotel met een rijke geschiedenis en aan het strand in OostendeThermae Palace8.8 (183)Oostende, Vlaanderen, BelgiëKlassieke tweepersoonskamerDirect aan zeeMet stadszichtOntbijtWelkomstdrankjeLate check-out
Tot -36% Aan zee in een suite + 2 kinderen gratis ontbijt en verblijf (tot 13j)Hotel Acropolis9 (303)Middelkerke, Vlaanderen, BelgiëFamilie suiteOntbijtParkeerplekLate check-out
Tot -48% Special Vrijdag: Overnachting in luxekamer in een 4* hotel met welkomstcocktail en late check-outParkhotel WaregemNieuwWaregem, Vlaanderen, BelgiëStandaard tweepersoons kamerMet tuinzichtOntbijtUpgradeWelkomstdrankjeLate check-out
Tot -33% Luxueus overnachten en ontbijten met zicht over AalstTower Hotel8.9 (64)Aalst, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtWelkomstdrankjeLate check-out
Tot -30% Wellness verblijf in hartje Kortrijk + Grote fles cava inbegrepenParkhotel Kortrijk9.3 (7)Kortrijk, Vlaanderen, BelgiëStandaard tweepersoons kamerOntbijtFles inbegrepenToegang tot de ontspanningsruimteLate check-out
Tot -48% Bezoek Oostende en overnacht aan het strandHotel Europe7.4 (23)Oostende, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtToegang tot de ontspanningsruimteZwembadWelkomstdrankje
Tot -53% Brugge: winterattracties en 2 kerstmarktenVelotel Brugge8.9 (71)Brugge, Vlaanderen, BelgiëComfort twin kamerOntbijtWelkomstdrankje
Tot -39% Uniek verbljf in het historische centrum van GentGravensteen Hotel8.6 (99)Gent, Vlaanderen, BelgiëStandaard tweepersoons kamerOntbijtUpgradeWelkomstdrankje
Tot -34% Puur genot en elegantie met massage en wellness in LuikRadisson Liège City Centre9 (11)Luik, Wallonië, BelgiëStandaard tweepersoons kamerMet stadszichtOntbijtMassageUpgradeToegang tot de spaWelkomstdrankjeLate check-out
Tot -19% Koninklijk Verblijf in Spa: Overnachting in Suite, Gastronomisch Diner en ThermenHotel & Restaurant La Reine – Spa9.1 (7)Spa, Wallonië, BelgiëSuperior suiteOntbijtGastronomisch dinerKlein flesjeToegang tot de ThermenParkeerplekLate check-out
Tot -43% Uniek verblijf in een voormalig klooster in centrum GentMonasterium PoortAckere8.8 (235)Gent, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtLate check-out
Tot -40% Super Promo voor een city trip HasseltPark Inn by Radisson Hasselt8.4 (6)Hasselt, Vlaanderen, BelgiëStandaard tweepersoons kamerOntbijtWelkomstdrankjeWelkomstgeschenkLate check-out
Tot -5% Liefde en veel meer in de hoofdstad BrusselMartin's Brussels EU 8.7 (19)Brussel, Brussels gewest, BelgiëComfort tweepersoonskamerOntbijtLovebox
Tot -21% Genieten in het hart van AntwerpenHotel Jamingo AntwerpenNieuwAntwerpen, Vlaanderen, BelgiëKlassieke tweepersoonskamerOntbijtLate check-out
Tot -31% Een luxe romantische ervaring in een voormalige kerk te MechelenMartin's Patershof7.9 (11)Mechelen (België), Vlaanderen, BelgiëExecutive tweepersoonskamerOntbijtFles inbegrepenWelkomstdrankjeRomantische sfeerLate check-out
Tot -39% Elegant verblijf met toegang tot de thermen in de Belgische ArdennenQuartier Latin Hotel9.3 (76)Marche-en-Famenne, Wallonië, BelgiëPrestige tweepersoonskamerOntbijtToegang tot de spaParkeerplekWelkomstdrankje
Tot -22% Promo Romantiek in hartje Turnhout + wellnessHotel Corsendonk Turnova 8.7 (13)Turnhout, Vlaanderen, BelgiëKlassieke tweepersoonskamerOntbijtFles inbegrepenToegang tot de ontspanningsruimteLate check-out
Tot -24% Bezoek aan het Forestia-park en ontspanning midden in de natuur in SpaSilva Hotel Spa-Balmoral8.2 (60)Spa, Wallonië, BelgiëExecutive tweepersoonskamerMet boszichtOntbijtDierentuinToegang tot de spaParkeerplekWelkomstdrankjeLate check-out
Tot -23% Genieten in Leuven en met 3 gangen dinerNovotel Leuven Centrum8.2 (15)Leuven, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtDiner inbegrepenWelkomstdrankje
Tot -50% Deluxe kamer + wellness + gratis upgrade en parking in het ZoniënwoudDolce La Hulpe Brussels 8.9 (165)Brussel, Brussels gewest, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtUpgradeToegang tot de ontspanningsruimteParkeerplekLate check-out
Tot -48% Ideaal voor citytrips of fiets- wandelgenieters + 3 gangen dinerBiznis Hotel9 (28)Lokeren, Vlaanderen, BelgiëStandaard tweepersoons kamerOntbijtDiner inbegrepenParkeerplekLate check-out
Tot -52% Verblijf in een historisch hotel met een boottocht op de rivier de Leie in GentHotel de Flandre Gand 8.6 (38)Gent, Vlaanderen, BelgiëStandaard tweepersoons kamerOntbijtCruiseWelkomstdrankje