Tot -50% Bezoek Oostende en overnacht aan het strandHotel Europe7.4 (23)Oostende, Vlaanderen, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtToegang tot de ontspanningsruimteZwembadWelkomstdrankje
Tot -34% Overnachting + diner + parkeren voor een citytrip naar BrusselHilton Garden Inn Brussels Airport8.6 (11)Machelen, Vlaanderen, BelgiëComfort tweepersoonskamerOntbijtDiner inbegrepenParkeerplek
Tot -54% Geniet van een ontspannen moment samen in BelfortMercure Belfort Centre - Hôtel & Spa 8.9 (21)Belfort, Franche-Comté, FrankrijkStandaard tweepersoons kamerOntbijtToegang tot de spaBehandelingWelkomstdrankjeLate check-out
Tot -65% Zonder zorgen in een groene omgeving aan de rand van BruggeHotel – Restaurant Weinebrugge 8.5 (40)Brugge, Vlaanderen, BelgiëComfort tweepersoonskamerOntbijt
Tot -39% Gastronomisch verblijf aan de poorten van Parijs Holiday Inn Paris - Cdg Airport by IHGNieuwRoissy en France, Parijs en Ile-de-France, FrankrijkStandaard tweepersoons kamerOntbijtDiner inbegrepenToegang tot de ontspanningsruimte
Tot -28% Comfortabel overnachten en heerlijk dineren in Maastricht (incl. 3-gangen diner)Garner Hotel Maastricht8.5 (116)Maastricht, Limburg (Nederland), NederlandStandaard tweepersoons kamerOntbijtDiner inbegrepen
Tot -32% Culinaire ontsnapping midden in de natuur in RocamadourHôtel le Bois d'Imbert8.5 (11)Rocamadour, Midi-Pyrénées, FrankrijkStandaard tweepersoons kamerOntbijtDiner inbegrepenWelkomstdrankje
Tot -28% Romantisch uitje met cava en jacuzzi in El Burgo de Osma.Akla Hotel El Burgo de Osma9.5 (20)El Burgo de Osma, Castilla y León, SpanjeTweepersoonskamerOntbijtBubbelbadFles inbegrepenRomantische sfeer
Tot -68% Liefde en veel meer in de hoofdstad BrusselMartin's Brussels EU 8.8 (20)Brussel, Brussels gewest, BelgiëComfort tweepersoonskamerOntbijtLovebox
Tot -44% Promo aan het strand van BlankenbergeHotel Cavalli by WP hotels7.4 (10)Blankenberge, Vlaanderen, BelgiëStandaard twin kamerToegang tot de ontspanningsruimte
Tot -39% Prestigieus verblijf met spa in FontainebleauHôtel & Spa Napoléon Fontainebleau8.9 (28)Fontainebleau, Parijs en Ile-de-France, FrankrijkKlassieke tweepersoonskamerOntbijtToegang tot de spa
Tot -54% Breng de nacht door in een 4-sterrenhotel in het centrum van SittardMerici Hotel8.1 (16)Sittard, Limburg (Nederland), NederlandComfort tweepersoonskamerOntbijtWelkomstdrankje
Tot -33% Unieke en trendy smaakbelevenis en spa in Louvain-La-NeuveMartin's All Suites **** Superior8.9 (35)Louvain-la-Neuve, Wallonië, BelgiëSuperior tweepersoonskamerOntbijtDiner inbegrepenToegang tot de ontspanningsruimteLate check-out
Tot -25% Culinair weekendje weg in VolendamVan der Valk VolendamNieuwVolendam, Noord-Holland, NederlandDeluxe tweepersoonskamerOntbijtDiner inbegrepenWelkomstdrankje
Tot -28% Wellnessverblijf met massage en diner in een oase van rust in GressyManoir de Gressy 8.3 (92)Gressy, Parijs en Ile-de-France, FrankrijkKlassieke tweepersoonskamerMet tuinzichtOntbijtDiner inbegrepenMassageToegang tot de ontspanningsruimteParkeerplekWelkomstdrankje
Tot -31% Gastronomisch verblijf in de buurt van DüsseldorfFletcher Waldhotel Nordrhein-Westfalen8.6 (3)Heiligenhaus, Noordrijn-Westfalen, DuitslandComfort tweepersoonskamerOntbijtDiner inbegrepenWelkomstdrankje
Tot -31% Uitstapje met champagne naar de haven van Cap d'Agde.Hôtel Cap Maya, Cap d'AgdeNieuwCap d'Agde, Zuiden, FrankrijkSuperior tweepersoonskamerMet stadszichtOntbijtKlein flesje champagneWelkomstgeschenk
Tot -31% Culinair uitje met spa nabij Straatsburg7Hôtel&Spa8.3 (79)Illkirch, Elzas, FrankrijkSuperior tweepersoonskamerOntbijtDiner inbegrepenToegang tot de spa
Tot -38% Geniet van een ontspannen verblijf in StraatsburgOKKO Hotels Strasbourg Centre8.8 (23)Straatsburg, Elzas, FrankrijkKlassieke tweepersoonskamerMet zeezichtOntbijtToegang tot de fitnessruimteSaunaLate check-out
Tot -36% Luxe, comfort en moderniteit in KoblenzMercure Hotel Koblenz8.3 (42)Koblenz, Rijnland-Palts, DuitslandStandaard tweepersoons kamerOntbijtToegang tot de ontspanningsruimte
Tot -32% Korting langer verblijfUitje met volpension vlak bij Gibraltar (vanaf 2 nachten)Ohtels Campo de Gibraltar8.8 (116)La Línea de la Concepción, Andalucía, SpanjeStandaard tweepersoons kamerOntbijt
Tot -26% Korting langer verblijfHeerlijk slapen dineren en lokaal genieten in BruggeIbis Styles Brugge Centrum8.6 (17)Brugge, Vlaanderen, BelgiëStandaard tweepersoons kamerOntbijtDiner inbegrepenLate check-out
Tot -43% Verblijf op het Domaine de la ChartreuseLa Chartreuse du Val Saint Esprit 8.1 (3)Gosnay, Noord-Frankrijk, FrankrijkTraditionele tweepersoonskamerOntbijtParkeerplek
Tot -86% Natuur, comfort en sereniteit in Villa Augusta Spa & Garden met toegang tot de spaVilla Augusta Spa & Garden7.7 (5)Arroyo de la Encomienda, Castilla y León, SpanjeSuperior tweepersoonskamerOntbijtToegang tot de spaWelkomstdrankje