Keer even terug in de tijd en kom tot rust in de Gironde, nauwelijks 45 minuten van het centrum van Bordeaux, in het oude dorp Bazas, bekend om zijn omwallingen en kathedraal. Le Domaine de Fompeyre op een heuvel met uitzicht op de omwallingen van Bazas, verwelkomt u in een 4 ha groot park met lieflijke palmentuin.
Domaine de Fompeyre vernieuwde onlangs het merendeel van de kamers. De moderne, elegante en verfijnde kamers zijn erg comfortabel. Geniet van het uitzicht op het zwembad, het park of de palmentuin. Verorber lekkere streekgerechten in de Orangerie dat drie verschillende zalen telt, waaronder een veranda met panoramisch uitzicht op Bazas. Er is ook een gezellige bar.
Het hotel biedt ook tal van ontspanningsmogelijkheden. Vrije toegang tot de uiterst aangename spa (hamam, jacuzzi, verwarmd zwembad 30 °C).
Hoogtepunten van het hotel
Wifi beschikbaar
Privé parkeerplaats (Gratis)
Hammam (Gratis)
Tuin(en)
Binnenzwembad (verwarmd) (Gratis)
Restaurant(s)
Buitenzwembad (Gratis) geopend van juni tot augustus
Selecteer je datums om prijzen en beschikbaarheid te bekijken
Tot -6%
Superior tweepersoonskamer
17 m ² ·
2 volwassenen ·
Gratis onbeperkte Wi-Fi
1 nacht, voor 2
Prestige tweepersoonskamer
26 m ² ·
2 volwassenen ·
Met tuinzicht
1 nacht, voor 2
Klanten-reviews
8,7
Uitstekend
6 Weekendesk klanten hebben een beoordeling achtergelaten over hun verblijf.
Ontvangst
8,5
Comfort
8,7
Netheid
8,8
Ontbijt
8,4
Locatie
9,3
Prijs/kwaliteit verhouding
8,3
Hotels in de buurt die jou mogelijk interesseren
Tot -10%
Een ontspannen en charmant verblijf op 45 minuten van Bordeaux