In de rustige woonwijk Mirafiori Sud bevindt zich het moderne Residence Hotel Torino Uno 3*. Zodra je over de drempel stapt, suggereert de ontspanningsruimte met banken naast de receptie de bezoeker meteen het eigentijdse karakter van dit moderne etablissement.
Het hotel beschikt over alle nodige diensten voor een ontspannen verblijf: de interne fitnessruimte is 24 uur per dag geopend, zodat je ook op vakantie in vorm kunt blijven, en er is een aangrenzende golfbaan voor een ontspannen spelletje op een zonnige dag. De bijzonderheid van het Torino Uno is de spa met sauna, jacuzzi en massagestoel. Wat is er mooier dan wakker worden met een tafel vol lekkernijen om de dag goed te beginnen? Het ontbijt bestaat uit warme dranken, croissants, fruit, eieren, sappen, toast, yoghurt, jam, boter, honing, vleeswaren, brood en kaas. De chef-kok van het restaurant stelt zijn menu samen op basis van de traditionele keuken.
De residentie bestaat uit 85 gezellige en ruime appartementen die met stijl en smaak zijn ingericht. De lichte kleuren en warme tinten worden afgewisseld met details in fellere kleuren om een effect van levendige vitaliteit te creëren. De zeer lichte accommodaties, studio's en tweekamerappartementen, zijn voorzien van alle comfort voor een perfect verblijf: een uitgeruste kitchenette om je dag optimaal te plannen, een koelkast, airconditioning, een kluis, een bureau, een satelliet-tv en Wi-Fi. De aandacht voor detail wordt ook weerspiegeld in de filosofie van een goede nachtrust: in alle accommodaties kunnen gasten bedden van SIMMONS uitproberen, een toonaangevend bedrijf in de cultuur van kwaliteitsslaap. In de gloednieuwe badkamers, met een douche in de studio's en een hydromassagebad in de tweekamerappartementen, kunnen gasten gebruikmaken van slippers, een haardroger en een praktische badset.
Hotel Torino Uno ligt in een rustige omgeving die goed bereikbaar is met het openbaar vervoer, zodat je in een mum van tijd het centrum kunt bereiken, de verfijnde architectuur kunt bewonderen en kunt genieten van de heerlijke keuken van de Piemontese hoofdstad. Je mag de Koninklijke Musea niet missen! Het museumcomplex omvat het Koninklijk Paleis, de residentie van het Huis van Savoye grenzend aan de Piazza Castello, de tuinen, geïnspireerd op die van de Europese hoven, de Bibliotheek, gesticht door Karel Albert in 1839. Onderdeel van de Musea zijn ook het Koninklijk Wapenarsenaal, dat een rijke collectie oude wapens en harnassen tentoonstelt, de Pinacotheek en het Archeologisch Museum. Tot slot kun je Turijn niet verlaten zonder het Egyptisch museum te bezoeken! Al deze bezienswaardigheden en nog veel meer zijn gemakkelijk bereikbaar vanaf Hotel Torino Uno.
Hoogtepunten van het hotel
Wifi beschikbaar
Openbare parkeerplaats
Privé parkeerplaats (Gemiddelde kosten per dag: 8 EUR)
Restaurant(s)
Jacuzzi
Sauna
Selecteer je datums om prijzen en beschikbaarheid te bekijken