Hotel Casa-Palacio Conde de Garcinarro opent zijn deuren in een oude landelijke boerderij uit de 16e eeuw, gelegen op 55 km ten westen van Cuenca, in de stad Huete in La Mancha.
De 14 kamers van dit statige huis zijn ruim en hebben een verzorgde, rustieke inrichting. Ze zijn allemaal uitgerust met een televisie, wifi en een eigen badkamer, zodat je verblijf zo compleet mogelijk is.
Casa-Palacio Conde de Garcinarro heeft een bibliotheek met een groot aantal boeken die je kunt lezen in de salon met open haard terwijl je geniet van een goed glas. Het heeft ook een pittoreske binnenplaats, een terras en een prachtige tuin om te ontspannen in de zon.
Huete biedt je de perfecte gelegenheid om Cuenca en zijn emblematische plaatsen te bezoeken, zoals de Ciudad Encantada, gelegen op iets meer dan een uur rijden van het hotel; de prachtige kathedraal van Santa María y Julián de Cuenca, in gotische stijl, die je in 45 minuten kunt bereiken; en de beroemde Casas Colgadas, die een indrukwekkend uitzicht op de stad bieden.
Als je wilt genieten van de rust en de charme van de dorpen van La Mancha, dan heb je de ideale bestemming gevonden!
Hoogtepunten van het hotel
Bagageopslag (Gratis)
Wifi beschikbaar
Terras
Tuin(en)
Selecteer je datums om prijzen en beschikbaarheid te bekijken
Standaard tweepersoons kamer
20 m ² ·
2 volwassenen ·
Gratis onbeperkte Wi-Fi
1 nacht, voor 2
Superior tweepersoonskamer
30 m ² ·
2 volwassenen ·
Badkuip
1 nacht, voor 2
Standaard driepersoonskamer
40 m ² ·
2 volwassenen ·
Gratis onbeperkte Wi-Fi
1 nacht, voor 2
Klanten-reviews
Nieuw
Geniet als eerste van deze nieuwe ervaring!
Hotels in de buurt die jou mogelijk interesseren
Ontdek ondergronds Huete: tussen grotten en wijnen