Over het hotel
Bilderberg Hotel ’t Speulderbos vormt in Garderen een oase van rust in een bosrijke en landelijke omgeving. De 102 beschikbare hotelkamers zijn met warme en sfeervolle kleuren ingericht en bieden je alle gemak en comfort voor een aangenaam verblijf.
Als je de deur uitstapt van Bilderberg Hotel ’t Speulderbos kun je zo het Speulderbos in wandelen en heerlijk genieten van de natuur. In het weekend is het mogelijk het bos te verkennen onder begeleiding van een boswachter. Het hotel ligt in de natuur van de Veluwe en je hebt dan ook alle gelegenheid om lange fietstochten te maken. In de omgeving kun je gemakkelijk uitstapjes maken naar attracties, zoals naar het Dolfinarium in Harderwijk en de Apenheul in Apeldoorn. Klimbos Garderen is een parcours met obstakels en leuk voor het hele gezin.
In restaurant ’t Speulderbos maak je kennis met gerechten van het seizoen. Er wordt onder meer gebruik gemaakt van verse kazen uit de regio en biologisch rundvlees. In de vakanties is er voor de kinderen een kinderbuffet met kindergerechten.
Ook in en rond het Bilderberg Hotel ’t Speulderbos valt van alles te beleven met onder meer een verwarmd binnenzwembad, squashbaan, tennisbaan, sauna, solarium en fitnesscentrum. Voor kinderen is er een leuke speeltuin en speciale speelkamer beschikbaar. Bij aankomst wacht er voor de kinderen een speurtocht.