Tot -15% Gastronomisch verblijf op 15 minuten van Grenoble (2 nachten)PoMo Hôtel & Restaurant8.6 (6)Échirolles, Rhone Alpes, FrankrijkKlassieke twin kamerMet bergzichtOntbijtDiner inbegrepen
Tot -20% Verblijf met 3-gangen diner in BrestGreet Hôtel Brest Aéroport NieuwGuipavas, Bretagne, FrankrijkFamilie vierpersoonskamerOntbijtDiner inbegrepenWelkomstdrankjeLate check-out
Tot -26% Een authentiek gastronomisch verblijf in AlbiMercure Albi Rives du Tarn9.2 (52)Albi, Midi-Pyrénées, FrankrijkStandaard tweepersoons kamerMet zicht op binnenplaatsOntbijtDiner inbegrepenParkeerplekWelkomstgeschenk
Tot -26% Culinair en rustig verblijf in RouenLe Vert Bocage8.3 (17)Franqueville-Saint-Pierre, Normandië, FrankrijkSuperior tweepersoonskamerOntbijtDiner inbegrepenWelkomstdrankje
Tot -11% Heerlijkheid en ontspanning in LyonHôtel Lyon Métropole8.8 (38)Lyon, Rhone Alpes, FrankrijkComfort studioOntbijtDiner inbegrepen
Diner en spa in Clermont-FerrandHôtel Aiden by Best Western @ Clermont-Ferrand – Le Magnetic Hotel & SpaNieuwClermont Ferrand, Auvergne, FrankrijkComfort tweepersoonskamerOntbijtDiner inbegrepen
Tot -8% Gastronomisch verblijf in de wijngaard van MorgonNoemys Morgon9.2 (11)Villié-Morgon, Rhone Alpes, FrankrijkStandaard tweepersoons kamerOntbijtDiner inbegrepen
Tot -24% Welzijn en gastronomie in de ElzasHôtel Munsch Haut-Koenigsbourg7.4 (25)Saint-Hippolyte, Elzas, FrankrijkSuperior tweepersoonskamerOntbijtDiner inbegrepen
Tot -24% Gourmet uitstapje naar La Baule met diner en toegang tot de ontspanningsruimte.GOLDEN TULIP LA BAULE HÔTEL & RESIDENCE8 (135)La baule, Loire, FrankrijkSuperior tweepersoonskamerOntbijtDiner inbegrepenToegang tot de ontspanningsruimteWelkomstgeschenk
Tot -9% Culinaire ontsnapping en ontspanning in SèteIbis Sète Balaruc les Bains Bien-être et Spa8.5 (27)Balaruc-les-Bains, Zuiden, FrankrijkStandaard tweepersoons kamerOntbijtDiner inbegrepen
Tot -26% ⚡️ Last minuteUitstapje naar Saint-Émilion met dinerHôtel Ibis Bordeaux Saint Emilion8.3 (18)Saint-Émilion, Aquitanië, FrankrijkStandaard tweepersoons kamerMet tuinzichtOntbijtDiner inbegrepenWelkomstdrankje
Tot -20% Charmant weekend met diner en massage, op 1u20 van MontpellierHostellerie Le Castellas 8.9 (29)Collias, Zuiden, FrankrijkPrestige tweepersoonskamerOntbijtDiner inbegrepenMassageZwembad
Tot -24% Een ontspannende gastronomische vakantie in een Thalasso hotel in BénodetKastel Wellness Hotel - Thalasso et Spa 8.6 (9)Bénodet, Bretagne, FrankrijkKlassieke tweepersoonskamerOntbijtDiner inbegrepenThalasso
Zacht ontsnappen in Sainte-Foy-lès-LyonDomaine Lyon Saint Joseph9.3 (3)Sainte-Foy-lès-Lyon, Rhone Alpes, FrankrijkStandaard twin kamerOntbijtDiner inbegrepenWelkomstdrankje
Uitje met diner voor 2 in BordeauxNovotel Bordeaux Mérignac8.8 (6)Mérignac, Aquitanië, FrankrijkStandaard tweepersoons kamerMet tuinzichtOntbijtDiner inbegrepenParkeerplekWelkomstdrankje
Tot -15% Uitje met thalassotoegang en diner in DouarnenezHôtel Valdys Thalasso & Spa - L'Escale Marine8.9 (56)Douarnenez, Bretagne, FrankrijkStandaard tweepersoons kamerOntbijtDiner inbegrepenThalasso
Gulzig uitje in DieppeL'échappée8.8 (16)Dieppe, Normandië, FrankrijkComfort tweepersoonskamerMet stadszichtOntbijtDiner inbegrepen
Tot -20% Bourgondisch Diner en Ontspanning in het Hart van de WijngaardenBellevigne Bourgogne8.9 (3)Chambolle Musigny, Bourgogne, FrankrijkStandaard tweepersoons kamerMet stadszichtOntbijtDiner inbegrepenToegang tot de ontspanningsruimte
Tot -6% Champagne, thalasso en diner in een kamer met zeezicht in ConcarneauThalasso Concarneau Spa Marin Resort8.9 (184)Concarneau, Bretagne, FrankrijkSuperior tweepersoonskamerMet zeezichtOntbijtDiner inbegrepenThalassoWelkomstdrankje
Tot -10% Gastronomisch verblijf in de heilige vallei van de LoireChâteau Le Prieuré9.2 (3)Chenehutte-les-Tuffeaux, Loire, FrankrijkDeluxe tweepersoonskamerMet meerzichtOntbijtDiner inbegrepen
Gastronomisch uitstapje in Parijs.Hôtel Espace ChamperretNieuwParijs, Parijs en Ile-de-France, FrankrijkKlassieke tweepersoonskamerOntbijtDiner inbegrepen
Tot -6% Majestueus uitzicht en gastronomisch diner in het hart van de JuraLa Mainaz Restaurant & Resort (ex Relais du Silence)NieuwGex, Rhone Alpes, FrankrijkStandaard junior suiteMet bergzichtOntbijtDiner inbegrepenLate check-out
Verblijf met massage, spa en diner in AvignonNovotel Avignon Centre9.1 (22)Avignon, Provence, FrankrijkExecutive tweepersoonskamerOntbijtDiner inbegrepenMassageZwembad
Tot -18% Charme en gastronomie in ArlesMercure Arles Centre Arenes ****9.1 (20)Arles, Provence, FrankrijkKlassieke tweepersoonskamerOntbijtDiner inbegrepenWelkomstdrankje