Ontdek het centrum en haven van Rotterdam aan hand van de Harbour tour
Ontdek het centrum en haven van Rotterdam aan hand van de Harbour tour
Ontdek het centrum en haven van Rotterdam aan hand van de Harbour tour
Ontdek het centrum en haven van Rotterdam aan hand van de Harbour tour
Ontdek het centrum en haven van Rotterdam aan hand van de Harbour tour
HomeWeekend NederlandWeekend Zuid-HollandWeekend RotterdamBastion Hotel Rotterdam Zuid

Ontdek het centrum en haven van Rotterdam aan hand van de Harbour tour

Nieuw
Gratis parkeerplaats

Inclusief tijdens je verblijf:

comfort Twin kamer
Omschrijving

Verblijf in de 18 m² Comfort Kamer met twee eenpersoonsbedden, airconditioning, gratis wifi, tv, ruim bureau, koelkast, koffie- en theefaciliteiten en een badkamer met douche en toilet. Een praktische keuze voor een aangenaam verblijf. Roken is niet toegestaan.

Voorzieningen

Koffie en thee ter beschikking, Niet-roken kamer, Televisie Gratis, Gratis en onbeperkte Wifi, Kluis, Bureau, Air-conditioning

Afmetingen van het bed

2 éénpersoonsbedden

Klanten-reviews

Nieuw
Geniet als eerste van deze nieuwe ervaring!

Praktische informatie

Bastion Hotel Rotterdam Zuid

BASTION HOTEL ROTTERDAM ZUID: UITSTEKEND BEREIKBAAR AAN DE A15 Bastion Hotel Rotterdam Zuid ligt op een uitstekende locatie in Charlois, direct bij afslag 19 van de A15, nabij de haven van Rotterdam en op korte afstand van Ahoy. Het hotel is zowel met het openbaar vervoer als met de auto prima te bereiken. Er zijn in totaal 147 kamers beschikbaar die over een sfeervolle inrichting beschikken met een modern interieur. UITSTAPJES NAAR ROTTERDAM EN OMGEVING Vanuit Bastion Hotel Rotterdam Zuid kun je leuke uitstapjes maken en attracties en bezienswaardigheden bezoeken. Bijvoorbeeld het Mariniersmuseum of MiniWorld Rotterdam. De haven is een bezienswaardigheid op zich, en over het water kun je een geweldige boottocht maken door de haven. De Euromast is iedere dag geopend en hier kun je van een spectaculair uitzicht genieten, maar ook een hapje eten of drinken in het restaurant. Ahoy ligt op slechts 10 minuten rijden, Stadion De Kuip op 15 minuten, en ook Diergaarde Blijdorp en het centrum van Rotterdam zijn binnen 20 minuten te bereiken. COMFORTABELE KAMERS MET MODERN COMFORT De kamers beschikken over airconditioning, een koelkast, koffie/espressofaciliteiten, kluis, telefoon, bureau, een flatscreen-tv en gratis WiFi. De badkamer is voorzien van een douche, apart toilet en gratis toiletartikelen. GENIETEN VAN ONTBIJT, LUNCH EN DINER In het restaurant kun je iedere dag terecht voor een uitgebreid ontbijtbuffet, de lunch en het diner. Een lunchpakket is op aanvraag beschikbaar als je voor de ontbijttijden vertrekt. In de leuke bar met lounge kun je tot 23:30 uur gezellig een drankje drinken. Bij mooi weer is het heerlijk om op het terras te genieten. ACTIEF BLIJVEN IN DE FITNESSRUIMTE Mocht je aan je conditie willen werken of gewoon sportief bezig zijn, dan is dat mogelijk in de fitnessruimte. GRATIS PARKEREN EN GOED BEREIKBAAR Als gast profiteer je van gratis parkeergelegenheid tijdens je verblijf (op basis van beschikbaarheid) en gratis WiFi in het gehele hotel. Rotterdam The Hague Airport ligt op 15 km afstand, en het Nationaal Park De Biesbosch is eveneens goed bereikbaar vanaf het hotel.
Bagageopslag
Wifi beschikbaar
Openbare parkeerplaats (Gratis)
Privé parkeerplaats (Gemiddelde kosten per dag: 16 EUR)
Restaurant(s)
1 nacht, voor 2
Vanaf
€ 138/ nacht
Krijg de beste prijzen als je boekt met Weekendesk