In de streek van de Sierra de Francia, tussen het natuurpark van Las Batuecas en de natuurlijke ruimte van Las Quilamas, ligt de Posada Miranda, in de stad Miranda del Castañar in Salamanca.
Met een erkend gebouw van architectonisch belang door de Junta de Castilla y León, biedt deze accommodatie je een onvergelijkbaar verblijf in een unieke omgeving. Omringd door charmante plaatsen zoals Mogarraz, La Alberca of San Martín del Castañar, is de Posada Miranda het perfecte startpunt om te genieten van een paar dagen rust.
Je zult tijd tekort komen om alle activiteiten te doen die de regio te bieden heeft, wandelroutes, culturele routes, je kunt zelfs skiën in het station van La Covatilla – Sierra de Béjar.
Pak je koffers, want het is tijd voor een uitje van Weekendesk!
Hoogtepunten van het hotel
Wifi beschikbaar
Terras
Restaurant(s)
Sorry, we hebben momenteel geen aanbiedingen voor dit hotel.
Je kan in het onderstaande gedeelte hotels in de buurt bekijken of onze reisagenten bellen op: 020 532 7604 (geen toeslag) ma.-vr. : 10.00 - 19.00 uur
Klanten-reviews
Nieuw
Geniet als eerste van deze nieuwe ervaring!
Hotels in de buurt die jou mogelijk interesseren
Tot -32%
Ontspanning en gastronomie in de Sierra de Mogarraz (vanaf 2 nachten)