Bilderberg Hotel De Buunderkamp4 sterren
Weekend in het hart van de Veluwe
Ver weg van verkeers- en stadsdrukte, maar toch vlakbij A50 en A12, ligt Bilderberg Hotel De Buunderkamp****, te midden van een 20 hectare groot eigen bosgebied. Hier, in het prachtige hart van de Veluwe, vindt u alle ingrediënten voor een bijzonder ontspannen verblijf.
Het hotel is gebouwd in 1976, in de moderne stijl van toen. De inrichting van de kamers is volledig afgestemd op de natuurlijke omgeving van het hotel: rustige, lichte tinten kleuren je kamer. De kamers zijn voorzien van alle 4-sterrencomfort: TV met pay-TV, koffie- en theefaciliteiten en badkamer met bad/douche.
In het hotelrestaurant, met maandelijks wisselende menukaart kunt u à la carte seizoensgebonden gerechten bestellen. Een kopje koffie of digestief nuttigen in de lounge, is ideaal na een lange wandeling of fietstocht in de vrije natuur. U kunt verder ontspannen bij een partijtje tennis, in de sauna of een duik nemen in het verwarmde binnenzwembad.
Je kan contact opnemen met de hotelier tijdens de boeking.
Hotelvoorwaarden Bilderberg Hotel De Buunderkamp
De andere weekends van dit hotel weergeven
Terug naar boven224,00 € voor 2 pers
- 2 overnachtingen in een standaard tweepersoons kamer
- Ontbijt
- 1 diner 3 gangen per persoon
|
Sorry, er is geen beschikbaarheid meer op deze datum. Wilt u uw aankomst datum aanpassen? |
|