Parador de Benicarló
4 sterren

Avda. Papa Luna, 5, in  Benicarló , 12580 , Comunidad Valenciana, Spanje

Culinair weekend

Het Parador de Benicarló ligt temidden van een imposante tuin, op 30 km van de zee, aan de Costa del Azahar. Het interieur wordt gekenmerkt door klassieke meubels, die in harmonie zijn met de uniforme architectuur van het hotel.

Het restaurant serveert een mediterraane keuken die voornamelijk bestaat uit rijst, vis en zeevruchten. De gastronomische rijkdom wordt perfect geillustreerd door de zeevruchten specialiteiten, maar ook door de Benicarló artisjok, die beschikt over een AOC.

Details van het weekend

Terug naar boven
Wens je een activiteit of het tijdstip ervan te wijzigen?
Je kan contact opnemen met de hotelier tijdens de boeking.

Hotel faciliteiten Parador de Benicarló

Hotelvoorwaarden Parador de Benicarló

De andere weekends van dit hotel weergeven

Terug naar boven
€53* p.p.
107,00 € voor 2 pers
Weekend aan de Costa de Azahar
  • 1 overnachting in een standaard tweepersoons kamer
  • Ontbijt
€60* p.p.
121,80 € voor 2 pers
Speciale 55+ aanbieding: Weekend in Benicarló
  • 1 overnachting in een standaard tweepersoons kamer
  • Ontbijt
  • Speciale aanbieding voor personen ouder dan 55 jaar. Ter plaatse wordt u gevraagd naar uw identiteitsbewijs
Datum niet beschikbaar dialog.close

Sorry, er is geen beschikbaarheid meer op deze datum.

Wilt u uw aankomst datum aanpassen?

Weekendesk heeft deze aanbieding speciaal voor u geselecteerd! Kortingspercentage*** berekend op basis van het referentietarief van ***€**